Sarı Saça Yakışan Kıyafet Önerileri

Hemen her saç renginin uyumlu olduğu çok fazla renkten söz edebiliriz. Kıyafet seçimi kişinin tarzıyla şekil bulan seçimler olduğu için giyim tarzınız ne olursa olsun tarzınızda kullanacağınız esas etkenlerin başında renkler gelir. Sarı saça yakışan kıyafet önerileri hazırlayıp paylaştığımız bu yazımızda öncelikle sarı saça hangi renklerin yakıştığı ile işe başladık.

0 211

Bulunduğunuz her ortamda ilgi odağı olmak, olayın merkezinde yer almak istiyorsanız ve bir de sarışınsanız kesinlikle bu renklerde kıyafetleri tercih etmelisiniz. 

Kırmızı Renk Elbiseler

Sarışınların kendilerine, diğerlerinin de sarışınlara en çok yakıştırdığı renklerin ilki hiç şüphesiz kırmızı. Önemli bir davetin konuğu iseniz kıyafet tercihinizde kırmızıyı asla es geçmeyin. Doğru bir makyaj ve günün önemine uygun kırmızı bir elbise tüm dikkatleri üzerinizde toplayacaktır. Kıyafetinizde tamamlayıcı olarak siyah bir çanta ve şıklığınızı tamamlayacak sade bir topuzun size ne kadar yakıştığını gözler önüne serecektir. 

Metalik Renklerde Kıyafet Tercih Edin

Sarışınların zor karar verdikleri renk seçeneklerinden biri olan metalik renkler, doğru kullanıldığında sarışınlara çok yakışan ve şık bir görünüm için özellikle abiye elbiselerde tercih edilebilecek renkler arasındadır. Gümüş ya da altın renklerdeki elbiseleri yüksek topuklu beyaz ya da siyah ayakkabılarla birlikte değerlendirebilirsiniz.

Sarı Saça Yakışan Kıyafet Önerileri

 

Açık Pembe Tonlar

Yaklaşan yaz aylarının sarışınlar için sunduğu en gözde renkler arasında yer alan açık pembe tonlara sahip gömlekler ve elbiseleri mutlaka deneyebilirsiniz. Bahar aylarında bu renkte bluzlar ve kazaklarla yapacağınız kombinler mutlaka başarılı olacaktır. 

Zümrüt Yeşili Abiyeler

Katılacağınız bir davetin trend renkleri arasında bulunan zümrüt yeşili bir elbise sarışınlar için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Yılın moda renkleri arasında yer alan zümrüt yeşilin pastel tonlarını da deneyebilirsiniz. 

Zarafetinizi Yansıtmak İçin Elbette Siyah Kıyafetler

Siyah tüm zamanların moda renklerinin başında gelen ve hemen herkesin severek giydiği renk olsa da sarışınlar için çok daha zarif ve şık bir duruş yakalamalarını kolaylaştıran bir renk. Ne giyeceğinize hala karar veremiyorsanız siyah her zaman sizin için büyük bir kurtarıcı olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.